برگزاری اختتامیه مرکز آموزش عالی

برگزاری اختتامیه مرکز آموزش عالی

تاریخ درج: 1395/11/18 تعداد بازدید: 1867

اولین گام هدایت نسل نوجوان و جوان در جامعه کنونی آموزش قرآن به آنهاست

این مطلب را سید حمید رضا توحیدی مدیر مجمع قاریان و حافظان قرآن کریم استان کرمان در همایش گردهمایی اساتید، قاریان و قرآن آموزان برتر مرکز آموزشهای عالی این مجمع بیان کرد و افزود با تلاوت قرآن برکت را به خانه های خود بیاورید، چرا که در خانه های پر برکت بسیاری از مشکلات خود به خود برطرف خواهد شد .

وی همچنین در این همایش 400 نفری ضمن تقدیر از مقام اساتید و متعلمین قرآنی با اشاره به حدیثی از معصوم (ع) افزود :فرزندان خود را بر سه خصلت تربیت کنید : دوستی پیامبر اسلام، دوستی اهل بیت ، قرائت قرآن .

ایشان در ادامه با اشاره به تجربه بیش از ربع قرن کار آموزشی قرآنی در مجمع قاریان و حافظان قرآن کریم ، سیستم اجرایی ، مدیریتی و آموزشی مجمع قاریان را در نوع خود و در کل کشور منحصر به فرد دانستو با تاکید در امر مشارکت در اداره امور قرآنی قرآن را سفره گسترده ای خواند که راه فعالیت و ایده های نو را برای تمامی افراد گشوده است .

وی با اشاره به اینکه نوجوانان در سنین خاصی که دارند به دنبال عضویت در گروههای اجتماعی می گرند و اگر به این واسطه در دام شیادان و دشمنان بیفتند به سختی راه گریزی می یابند؛ افزود مجمع قاریان و حافظان توانسته با ایجاد فضای مفرح و شاد و مطمئن در تشکیل گروههای نوجوانان و اثر گذاری بر آنان در راستای آموزش تعالیم اسلامی موفق باشد .

مدیر مجمع قاریان اعضای مجمع را که بیش از 300 عضو اجرایی ، 750 نفر مربی قرآن کریم میباشند ، انسانهایی مدیر و مدبر و بااقتدار دانست و افزود قرآن آموزان با ورود به کادر اجرایی و قبول مسئولیت تمرین مدیریت در رده های مختلف را دارند لذا عمدتاً انسانهای موفق و الگو برای جامعه می باشند .

شایان ذکر است در این مراسم که با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید توسط قاری محترم جناب آقای کمیل محمدی  آغاز شده بود تمامی برنامه ها و اجراها از قبیل اجرای تواشیح، اجرای سرود، و ... توسط اعضا و اساتید مجمع قاریان و حافظان قرآن کریم صورت گرفته.

در این مراسم که به همت معاونت آموزش عالی مجمع و مدیریت جناب آقای محمد سجاد محسنی ( مسئول مرکز آموزش های عالی ) برگزار گردید به نفرات برتر سطوح مختلف قرائت و مفاهیم ،کادر اجرایی مرکز و اساتید در سال95 لوح تقدیر و هدایایی اهدا گردید  .

روابط عمومی مجمع قاریان و حافظان قرآن کریم استان کرمان

 

عکسهای حاشیه مراسم